بررسی سامسونگ گلکسی A71

مختصر می گویم، مخصوصاً برای همه کسانی که قبلاً باگوشی های هوشمند سامسونگ تجربه داشته اند. گلکسی A71یک تایید مجدد، یک به روزرسانی سخت افزاری مدل سال گذشته،گلکسی a71است که دقیقاً در همان بازه قیمتی قرار دارد و دقیقاً همان جذابیت را دارد.

این بدان معناست که A71 به سختی برای کسانی که برگه اطلاعات را در جستجوی بهترین سخت افزار می خوانند و برای کسانی که نمی توانندOne UI 2.0را تحمل کنند و به دنبال حداکثر کارایی و روان بودن کامل از یک گوشی هوشمند هستند، جالب نخواهد بود.اما اگر شما از جمله کسانی هستید که در سامسونگ ارزش افزوده ای به نمایشگرها، ملموس بودن نرم افزار، کمک ها و خدمات داده اند، در جای مناسبی هستید.خرید اقساطی

اسنپدراگون 730G، 6 گیگابایت رم، 128 گیگابایتحافظه داخلی UFS 2.0 و صفحه نمایش خوب 6.7 اینچی Full HD +.بنابراین یک محصول متعادل که فضای کافی برای مانور دارد و در مقابل هیچ رقیبی بد به نظر نمی رسد.شاید بتوان با 8 گیگابایت رم جرات کرد، حافظه های کامل را سریعتر داشت، اما در نهایت دامنه تا حدودی متنوع است و این A71 خود را به انتقاد واقعی نمی رساند.

خیلی خوب در دست نگه می دارد، مطمئناً کوچک نیست، امابا وجود باتری سخاوتمندانه، وزن آن پایین استو قاب پشتی چسبندگی مناسبی دارد و کمی لیز می خورد (مواد مخلوط بین پلاستیک و شیشه).رنگ آمیزی دلپذیری که در آزمایش داریم و چراغ راهنمایی عقبی که دوربین ها را در خود جای داده است، زشت نمی کند.

همانطور که در ابتدای بررسی ذکر شد، سامسونگ به دلایلی مورد قدردانی قرار گرفته است و من مطمئناً کامل بودن کلی را در میان آنها قرار می دهم.اگر از یک طرف این درست است که تمام ویژگی های موجود در One UI 2.0 هرگز استفاده نمی شود، از طرف دیگراین غنای نرم افزاری است که دستگاه های این شرکت کره ای را از رقبا متمایز می کند.

در واقع شکی نیست که کار توسعه در سطح بالاتری است و سفارشی سازی در نوع خود بی نظیر است.اندروید به معنای مطلق ناراحت نیست، بلکه با ویژگی هایی که نه تنها موقعیت خوبی دارند، بلکه آنقدر گسترده و مفید هستند به درجه n رسیده است که جستجوی نرم افزار خاصی برای نیازهای روزانه خود واقعاً دشوار خواهد بود.

Samsung Pay، Samsung Pass، Bixby Routines، تنها چند نمونه از نرم افزارهایی هستند که هر روز از آنها قدردانی می کنم.مرورگر اینترنتآن پنجره منحصر به فرد دسترسی به وب است که هیچ نرم افزار ناوبری دیگری برای کامل بودن و بهینه سازی درSamsung Pass و Knoxبه همراه مدیریت مثال زدنی پروفایل های کاری به شما ارائه نمی دهد، تصویر چیزی را که من شخصاً ارزش افزوده می دانم را ببندید.

واضح است که بسیاری از گزینه ها در ابتدا می توانند گیج کننده باشند و ممکن است یک پنل لبه در یک تلفن هوشمند تخت بی فایده به نظر برسد.آنچه مسلم است این است که A71 با وجود پردازنده عالی، رعد و برق نیست و احساس می کنیم که فاقد کمی بهینه سازی کلی است که همزیستی با این محصول را دلپذیرتر کند.

به طور خلاصه، یک سامسونگ همانطور که ما عادت کرده ایم آن را در بخش برتر ببینیم با برخی فداکاری های کوچک، جایگاه آن در میان رده های بازار است.

از سوی دیگر، ضروری است بر اتصال عالی که نه تنها ازپرداخت از طریق NFC، بلکه به دلیل وجود یکاسلات سه سیم کارت،بنابراین دو سیم کارت + میکرو اس دی با هم، ازبلوتوث 5.0، از GPS عالی و از وای فایکه نه تنها دو باند بلکه بسیار کامل است.من همچنین به MirroLink و سیستم Android Auto اشاره کردم که هیچ مشکلی برای من ایجاد نکرد.

یک پنل زیبای آمولد با بسیاری از تنظیمات و کالیبراسیون های رنگیکه می تواند توسط هر کاربر انتخاب شود و دید عالی در فضای باز.درمان اولئوفوبیک خوب است، حتی انعکاس نور باعث ایجاد مزاحمت یا دید نامطمئن در زیر نور خورشید نمی شود، با وجود این واقعیت که روشنایی خیلی زیاد نیست.

One Ui 2.0 مبتنی بر اندروید 10 به لطف گزینه های بی نهایت موجود برای مدیریت کاراکترها، حالت تاریک (شب) و عملکردهای زیادی که کسانی را که می خواهند گوشی هوشمندی با آی های زیاد و بسیاری از آی ها و بسیاری از آنها را دوست دارند گرد هم بیاورند،کمک می کند تا نمایکل گوشی هوشمند را دلپذیر کند. فونت های کوچک، هم برای کسانی که می خواهند خوب بخوانند و هم آی های بسیار بزرگ دارند.

یادداشت کوچک در عوض برای حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر.موقعیت و حضور بسیار خوب، سرعت انتشار چندان خوب نیست.در واقعیت، دقت بد نیست و 8 بار از 10 می توانیم قفل A71 را بدون مشکل باز کنیم، اما سیالیت کمی در انیمیشن وجود دارد، سرعت کمتری نسبت به S10 یا سایر گوشی های هوشمند رقیب با همان قیمت.

مجله خبری گوشی سامسونگ

های ,یک ,نمی ,سامسونگ ,کسانی ,گوشی ,است که ,کسانی که ,بسیاری از ,را در ,ui 2

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

vorood انتظار parsinatajhiz مطالب اینترنتی نرم افزار قلک بلاگ ایران ویولت رز medicine-magazine Jesus's game Edith's site
دزدگ